Up to 40% off LEGO with Amazon Prime sale now live
Shop the sale

Każdy zestaw LEGO 2025 dostępny w przedsprzedaży – aktualizacja ze stycznia

Każdy zestaw LEGO 2025 dostępny w przedsprzedaży – aktualizacja ze stycznia

Od LEGO Ideas Oprócz kilkunastu modeli Formuły 1, po premierze w styczniu 2025 r. nadal będzie można zamówić w przedsprzedaży wiele z nich w oficjalnym sklepie internetowym.

Po wydaniu setek nowych zestawów na początku tego miesiąca nadal nie brakuje nadchodzących modeli, które można zamówić w przedsprzedaży LEGO.com. Niezależnie od tego, czy szukasz późniejszej premiery filmu Moana 2, czy remake'u filmu sprzed dekady, LEGO warto sobie przypomnieć, co możesz sobie teraz zamówić.

Oto każdy LEGO Zestaw jest obecnie dostępny w przedsprzedaży, a wysyłka niektórych zestawów nastąpi już w przyszłym miesiącu.

KLOCKI LEGO Architecture

lego architecture 21062 fontanna di trevi styl życia 2 wyróżnione 1024x576

LEGO ArchitectureKolejny zestaw trafi na rynek 1 marca i będzie stanowił odtworzenie zestawu Fontanna di Trevi z 2014 roku, ale z ponad dwukrotnie większą liczbą elementów i zawartości. Można go już zamówić w przedsprzedaży jako jeden z dwóch… Architecture zestawy podobno na 2025 rok.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
21062 Trevi Fountain139.99 GBP / 159.99 USD / 159.99 EUR1,8801 marca 2025 r.

KLOCKI LEGO Disney

KLOCKI LEGO Disney 43272 Heihei 1

Seria LEGO Moana będzie kontynuowana w tym roku, a wśród figurek znajdzie się figurka HeiHei do zbudowania z ponad 500 elementów w cenie 34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR. 43272 Heihei następuje po dwóch modelach Moana 2 wydanych w tym miesiącu, wprowadzając do serii jedną z dwóch brakujących postaci, z niewielkim opóźnieniem.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
43272 Heihei34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR5661 marca 2025 r.

LEGO Harry Potter po

lego harry potter 76446 rycerz autobus przygoda styl życia polecane 1024x576

W tej chwili można zamówić w przedsprzedaży tylko jeden zestaw LEGO Harry Potter – przeróbkę Rycerza Autobusu, która będzie dostępna w 2025 roku. najdokładniejszy model jeszcze. Z czterema minifigurkami i psem, 76446 Knight Bus Adventure ma prawie 500 sztuk w cenie 44.99 USD / 49.99 USD / 49.99 EUR.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
76446 Knight Bus Adventure44.99 USD / 49.99 USD / 49.99 EUR4991 marca 2025 r.

LEGO Skyline

LEGO 77037 Aloy Varl kontra Shell Walker Sawtooth wyróżniony 1024x576

Drugi zestaw LEGO Horizon, oparty na grze LEGO Horizon Adventures, również ukaże się w marcu. 77037 Aloy i Varl kontra Shell-Walker i Sawtooth zawiera ekskluzywne minifigurki Aloy i Varl i jest o wiele korzystniejszy cenowo w porównaniu do większości innych zestawów licencjonowanych.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
77037 Aloy i Varl kontra Shell-Walker i Sawtooth39.99 GBP / 44.99 USD / 44.99 EUR7681 marca 2025 r.

KLOCKI LEGO Ideas

KLOCKI LEGO Ideas 21354 Zmierzch Dom Cullenów Styl życia 1 wyróżniony 1024x576

Na LEGO IdeasW przyszłym miesiącu do tematu dołączy Zmierzch z filmem Nicka Micheelsa 21354 Twilight The Cullen House, oparty na oryginalnym projekcie fana. Zestaw zawiera siedem minifigurek, zbudowaną z klocków postać wilka oraz ciężarówkę Charliego Swana. Jest dostępny najszybciej z dostępnych na tej liście, a zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
21354 Twilight The Cullen House189.99 GBP / 219.99 USD / 219.99 EUR2,0011 lutego 2025 r.

Ikony LEGO

LEGO Icons 10353 Williams Racing FW24B Nigel Mansell wyróżniony 1024x576

Kolejny zestaw LEGO Icons poświęcony Formule 1 również pojawi się w marcu, wraz z kilkoma innymi zestawami o tej dyscyplinie z innych motywów. Ten nowy model odtwarza Red Five z ekskluzywną minifigurką Nigela Mansella, zaprojektowaną podobnie do 10330 McLarena MP4/4 i Ayrtona Senny.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
10353 Williams Racing FW14B i Nigel Mansell69.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR7991 marca 2025 r.

Lego Minecraft

lego minecraft 21271 komora próbna pudełko wyróżnione 1024x576

Fani LEGO Minecraft będą mogli wkrótce dodać do swojej kolekcji komnatę prób. 21271 The Trial Chamber Ukazuje się po niedawnej aktualizacji do Minecrafta. Ten zestaw jest jedynym miejscem, w którym znajdują się figurki Breeze i koncentruje się na elementach rozgrywki skoncentrowanych na walce.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
21271 The Trial Chamber34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR3221 marca 2025 r.

KLOCKI LEGO Speed Champions

KLOCKI LEGO Speed Champions Skład na marzec 2025 r. w rozdzielczości 1024x576

W ramach jednego z największych lat dla LEGO Speed Champions Jak dotąd, marzec 2025 roku będzie obejmował 10 nowych zestawów dla każdego z zespołów Formuły 1, odtwarzających barwy bolidów z 2024 roku. To będzie kosztowna seria dla fanów Formuły 1, a wszystkie są już dostępne w przedsprzedaży.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
77242 Ferrari SF-24 Samochód wyścigowy F122.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR2751 marca 2025 r.
77243 Oracle Red Bull Racing Samochód wyścigowy F1 RB2022.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR2511 marca 2025 r.
77244 Mercedes-AMG F1 W15 Samochód wyścigowy22.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR2671 marca 2025 r.
77245 Aston Martin Aramco Samochód wyścigowy F1 AMR2422.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR2691 marca 2025 r.
77246 Visa Cash App RB VCARB 01 Samochód wyścigowy F122.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR2481 marca 2025 r.
77247 KICK Sauber Samochód wyścigowy zespołu F1 C4422.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR2591 marca 2025 r.
77248 BWT Alpine Samochód wyścigowy zespołu F1 A52422.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR2581 marca 2025 r.
77249 Williams Racing Samochód wyścigowy F1 FW4622.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR2631 marca 2025 r.
77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24 samochód wyścigowy22.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR2421 marca 2025 r.
77251 McLaren F1 Team MCL38 Samochód wyścigowy22.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR2691 marca 2025 r.

LEGO Technic

lego technic 42206 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Car lifestyle polecany 1024x576

Cztery zestawy LEGO Technic pojawią się w marcu, a zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne. Oprócz modelu Szybcy i wściekli, dwa ogromne zestawy Formuły 1 wkrótce trafią na półki, dołączając do bogatej marcowej oferty Formuły 1.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
42204 Szybka i wściekła Toyota Supra MK454.99 GBP / 59.99 USD / 59.99 EUR8101 marca 2025 r.
42205 Chevrolet Corvette Stingray54.99 GBP / 59.99 USD / 59.99 EUR7321 marca 2025 r.
42206 Oracle Red Bull Racing Samochód F1 RB20199.99 GBP / 229.99 USD / 229.99 EUR1,6391 marca 2025 r.
42207 Ferrari SF-24 samochód F1199.99 GBP / 229.99 USD / 229.99 EUR1,3621 marca 2025 r.

Rośliny LEGO

lego botanics 10345 kompozycja kwiatowa styl życia wyróżniony 1024x576

To, co kiedyś było częścią LEGO Icons, teraz stanowi nowy temat na liście zamówień przedpremierowych LEGO.10345 Flower Arrangement zostanie wprowadzony na rynek w przyszłym miesiącu i będzie jedną z pierwszych konstrukcji w ramach nowego motywu LEGO Botanicals.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
10345 Flower Arrangement94.99 GBP / 109.99 USD / 109.99 EUR1,1611 lutego 2025 r.

Wspieraj tę pracę Brick Fanatics robi to, kupując zestawy LEGO za pośrednictwem naszych linków partnerskich i Czytaj więcej o szerszych kwestiach związanych z LEGO Harry Potter.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zachowuj się kulturalnie. Nie wysyłaj spamu ani wulgaryzmów.