40899 Astro Bot free with all orders above £135 / $150 / €150 until October 7
Go to LEGO.com

Każdy zestaw LEGO Harry Potter Hogwart (2024-obecnie) – aktualizacja styczeń 2026

Każdy zestaw LEGO Harry Potter Hogwart (2024-obecnie) – aktualizacja styczeń 2026

LEGO Najnowsza seria Zamku Hogwart ze świata Harry'ego Pottera powiększyła się na początku 2026 roku, aktualizując listę zestawów w tej ogromnej kolekcji.

LEGO Grupa obiecała zaoferować „najbardziej szczegółowy” zamek Hogwart w historii w 2024, składa się z wielu zestawów, które są wydawane do dziś. Najnowsza wersja LEGO Zamek Hogwart składa się obecnie z 13 modeli o znacznej cenie.

Zostały one wypuszczone na wolność pomiędzy 2024 rokiem a początkiem stycznia 2026 roku. Najnowsze plotki sugerują, że latem pojawi się co najmniej jeszcze jeden egzemplarz. 76473 Hogwarts Castle: East Wing Podobno będzie się składać z 2,164 elementów w cenie 249.99 dolarów i trafi do sprzedaży w sierpniu. Ponieważ na razie to tylko plotka, nie znajdzie się ona na liście. W przeciwnym razie, oto przegląd każdego z nich. LEGO Modułowy zestaw Harry Potter Hogwart wydany w 2024 roku.

Każdy zestaw LEGO Harry Potter Hogwart (2024-obecnie)

Ustaw nazwęCenakawałkiData wydaniaPołączyć
76426 Hogwarts Castle Boathouse31.99 GBP / 37.99 USD / 37.99 EUR3501 marca 2024 r.Retired
76428 Hagrid's Hut: An Unexpected Visit64.99 GBP / 74.99 USD / 74.99 EUR8961 marca 2024 r.Retired
76430 Hogwarts Castle Owlery39.99 GBP / 44.99 USD / 44.99 EUR3641 marca 2024 r.Retired
76431 Hogwarts Castle: Potions Class34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR3971 czerwca 2024 r.Retired
76435 Hogwarts Castle: The Great Hall169.99 GBP / 199.99 USD / 199.99 EUR1,7321 czerwca 2024 r.Zamówić usługę
76441 Hogwarts Castle: Dueling Club19.99 GBP / 24.99 USD / 24.99 EUR1581 stycznia 2025 r.Retired
76442 Hogwarts Castle: Charms Class17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR2041 stycznia 2025 r.Zamówić usługę
76447 Hogwarts Castle: Flying Lessons69.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR6511 stycznia 2025 r.Zamówić usługę
76445 Hogwarts Castle: Herbology Class44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR3901 czerwca 2025 r.Zamówić usługę
76454 Hogwarts Castle: The Main Tower229.99 GBP / 259.99 USD / 249.99 EUR2,1351 czerwca 2025 r.Zamówić usługę
40770 Hogwarts Castle: Room wymaganiaPrezent z zakupem202September 1, 2025 GWP
76463 Hogwarts Castle: Hospital Wing89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR9071 stycznia 2026 r.Zamówić usługę
76460 Hogwarts Castle: Sorting Hat Ceremony12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR1241 stycznia 2026 r.Zamówić usługę

76426 Przystań zamku Hogwart

Cena: 31.99 GBP / 37.99 USD / 37.99 EUR Kawałki: 350 Data wydania: 1 marca 2024 r. LEGO: Retired

76426 Hogwarts Castle Boathouse Kolekcja rozpoczęła się od cen 31.99 GBP / 37.99 USD / 37.99 EUR, oddając magię pierwszego spojrzenia Harry'ego na magiczną szkołę. Zestaw zawiera minifigurki uczniów: Harry'ego, Hermiony, Neville'a i Deana, a także profesor McGonagall, która ich pozna. Ten zestaw, jako jeden z pierwszych modeli z najnowszej serii Zamku Hogwart, został wycofany ze sprzedaży.

76428 Chata Hagrida: Niespodziewana wizyta

Cena: 64.99 GBP / 74.99 USD / 74.99 EUR Kawałki: 896 Data wydania: 1 marca 2024 r. KLOCKI LEGO: Retired

76428 Hagrid’s Hut: An Unexpected Visit Rozszerza teren szkoły, w tym dom Hagrida i Kła, a także Harry'ego, Rona, Hermionę i Draco. Nie będzie on bezpośrednio powiązany z resztą serii o Zamku Hogwart, ale tak naprawdę nie da się stworzyć szkoły bez domu Hagrida.

76430 Sowiarnia zamku Hogwart

Cena: 39.99 GBP / 44.99 USD / 44.99 EUR Kawałki: 364 Data wydania: 1 marca 2024 r. KLOCKI LEGO: Retired

76430 Hogwarts Castle Owlery Został również wydany w 2024 roku, ale został już wycofany. Podobnie, rozszerza on teren o lokację, której rzadko widujemy w LEGO Harry Potter, i zawiera trzy minifigurki.

76431 Zamek Hogwart: Klasa Eliksirów

Cena: 34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR Kawałki: 397 Data wydania: 1 czerwca 2024 r. KLOCKI LEGO: Retired

76431 Hogwarts Castle: Potions Class jest pierwszym z wielu modeli zaprojektowanych tak, aby pasowały do ​​podbrzusza 76435 Hogwarts Castle: The Great Hall, mieszcząc się w jednym z dwóch większych gniazd. W cenie 34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR zestaw zawiera cztery minifigurki i różne kolorowe akcesoria do mikstur. Niestety, został wycofany z oferty.

76435 Zamek Hogwart: Wielka Sala

Cena: 169.99 GBP / 199.99 USD / 199.99 EUR Kawałki: 1,732 Data wydania: 1 czerwca 2024 r. KLOCKI LEGO: Zamówić usługę

Najdroższy zestaw w pierwszej fali w cenie 169.99 GBP / 199.99 USD / 199.99 EUR, 76435 Hogwarts Castle: The Great Hall Kolekcja składa się z ponad 1,700 elementów i stanowi trzon kolekcji, z którą niemal każdy inny model jest w jakiś sposób powiązany. Jej premiera planowana jest na lipiec tego roku.

76441 Zamek Hogwart: Klub pojedynków

Cena: 19.99 GBP / 24.99 USD / 24.99 EUR Kawałki: 158 Data wydania: 1 stycznia 2025 r. KLOCKI LEGO: Retired

76441 Hogwarts Castle: Dueling Club Koncentruje się na minifigurkach, a jego konstrukcja jest stosunkowo prosta. Jak sugeruje nazwa, zestaw jest kompatybilny z obecną serią Hogwart i można go używać w głównej części. 76435 Hogwarts Castle: The Great Hall dla sceny pełnej akcji.

76442 Zamek Hogwart: Klasa Zaklęć

Cena: 17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR Kawałki: 204 Data wydania: 1 stycznia 2025 r. KLOCKI LEGO: Zamówić usługę

76442 Hogwarts Castle: Charms Class Pozostaje najtańszym modelem w kolekcji, składającym się z 204 elementów i trzech minifigurek. Przedstawia klasę, którą można złożyć w najmniejszej dostępnej przestrzeni. 76435 Hogwarts Castle: The Great Hall

76447 Zamek Hogwart: Lekcje latania

Cena: 69.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR Kawałki: 651 Data wydania: 1 stycznia 2025 r. KLOCKI LEGO: Zamówić usługę

Pozycja średniej wielkości w kolekcji, 76447 Hogwarts Castle: Flying Lessons To zestaw o lataniu na miotłach i quidditchu. Zawiera również stosunkowo rzadkie minifigurki do kolekcji i jest przeznaczony do uzupełnienia reszty zamku.

76445 Zamek Hogwart: Klasa zielarstwa

Cena: 69.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR Kawałki: 651 Data wydania: 1 czerwca 2025 r. KLOCKI LEGO: Zamówić usługę

76445 Hogwarts Castle: Herbology Class Model jest również przeznaczony do ekspozycji obok zamku, bez konieczności montażu. Sam model doskonale sprawdza się samodzielnie, składając się i składając, tworząc zamkniętą szklarnię lub otwartą przestrzeń.

76454 Zamek Hogwart: Główna wieża

Cena: 229.99 GBP / 259.99 USD / 249.99 EUR Kawałki: 2,135 Data wydania: 1 czerwca 2025 r. KLOCKI LEGO: Zamówić usługę

76454 Hogwarts Castle: The Main Tower jest największym i jednym z najważniejszych dotychczasowych modeli w ofercie, znajdującym się tuż obok 76435 Hogwarts Castle: The Great HallPrzedstawia prawdopodobnie najbardziej charakterystyczny element szkoły magii i wieże z reszty kolekcji.

40770 Zamek Hogwart: Pokój Życzeń

Cena: Prezent z zakupem Kawałki: 202 Data wydania: September 1, 2025  KLOCKI LEGO: GWP

40770 Hogwarts Castle: Room wymagania prezent z zakupem był dostępny podczas wydarzenia Powrót do Hogwartu 2025. Choć nie jest to w żadnym wypadku niezbędne, można go złożyć i umieścić w najmniejszym gnieździe pod 76435 Hogwarts Castle: The Great HallW zeszłym roku można było go kupić przy zamówieniach zestawów LEGO Harry Potter za 115 funtów / 130 dolarów / 130 euro.

76463 Zamek Hogwart: Skrzydło Szpitalne

Cena: 89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR Kawałki: 907 Data wydania: 1 stycznia 2026 r. KLOCKI LEGO: Zamówić usługę

76463 Hogwarts Castle: Hospital Wing To kolejny niezbędny dodatek do serii Hogwart, zawierający 907 elementów w cenie 89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR. Przeznaczony do przymocowania po prawej stronie 76454 Hogwarts Castle: The Main Tower, i wygląda samotnie.

76460 Zamek Hogwart: Ceremonia Tiary Przydziału

Cena: 12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR Kawałki: 124 Data wydania: 1 stycznia 2027 r. KLOCKI LEGO: Zamówić usługę

Na razie asortyment uzupełniają nowe 76460 Hogwarts Castle: Sorting Hat Ceremony. Przeznaczony jest również do umieszczenia w głównym obszarze 76435 Hogwarts Castle: The Great Hall i świetnie sprawdza się samodzielnie dzięki trzem głównym modelom i czterem minifigurkom.

Ile by kosztowało zebranie ich wszystkich?

jj mly youtube lego hogwarts connect 1200x876
Obraz: JJ Mly

Do tej pory koszt zakupu każdego z tych zestawów LEGO Harry Potter Zamek Hogwart wynosił 827.88 GBP / 947.88 USD / 937.88 EUR. Zakładając, że kupiłeś 40770 Hogwarts Castle: Room wymagania Możesz otrzymać prezent przy zakupie za darmo podczas wydarzenia Powrót do Hogwartu 2025, kupując jeden z tych licznych zestawów. W przeciwnym razie dolicz do ceny około 25 funtów / 30 dolarów / 30 euro.

To niemała kwota za to, co określa się mianem największego i najwierniejszego zamku Hogwart z klocków LEGO w historii. Najwyraźniej nie jest on jeszcze ukończony, a plotki mówią o co najmniej jeszcze jednej odsłonie. Jeśli 76473 Hogwarts Castle: East Wing jak głosi plotka, cena za każdy zestaw wyniesie 249.99 USD, a cena za każdy zestaw wyniesie 1,197.87 USD.

Wspieraj tę pracę Brick Fanatics robi to, kupując Twoje zestawy LEGO za pomocą naszych linków partnerskich oraz Czytaj więcej o szerszych problemach związanych z LEGO Harry Potter.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zachowuj się kulturalnie. Nie wysyłaj spamu ani wulgaryzmów.