40899 Astro Bot free with all orders above £135 / $150 / €150 until October 7
Go to LEGO.com

Każdy zestaw LEGO, który pojawi się w sprzedaży w sierpniu 2025 r.

Każdy zestaw LEGO, który pojawi się w sprzedaży w sierpniu 2025 r.

Sierpień to miesiąc pełen nowości LEGO zestawy, od nadrabiania zaległości w amerykańskich modelach letnich po główne premiery w różnych tematach dla każdego.

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć szczegółowo opisany projekt, LEGO Architecture zamek, pierwszy poświęcony LEGO tematyka piracka od lat lub wszelkiego rodzaju nowe minifigurki, na pewno znajdziesz coś dla siebie w nadchodzących premierach w sierpniu 2025 r.

Oto przegląd wszystkich nowości, które zostaną wprowadzone na rynek w sierpniu 2025 r. na świecie LEGO, w tym zestawy z lata 2025 r., które fani z Ameryki Północnej będą mogli nadrobić po szerszej premierze tego lata.

Zestawy LEGO Animal Crossing trafią na rynek w sierpniu 2025 r.

LEGO W sierpniowej odsłonie Animal Crossing pojawią się dwa główne modele, w tym długo oczekiwane muzeum, a także jeden z najtańszych zestawów do tej pory, pełen nowych elementów, dzięki którym możesz się nimi cieszyć i łatwo rozbudowywać swoją wyspę.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
77056 Blathers's Museum Collection74.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR543August 1, 2025
77057 Creative Houses: Seasons zabawy79.99 GBP / 89.99 USD / 89.99 EUR814August 1, 2025
77058 Goldie's Cosy House17.99 GBP / 22.99 USD / 19.99 EUR149August 1, 2025

KLOCKI LEGO Architecture zestawy zostaną wprowadzone na rynek w sierpniu 2025 r.

KLOCKI LEGO Architecture 21063 Zamek Neuschwanstein 12 1024x806

21063 Neuschwanstein Castle to początek pokazu w LEGO Architecture w przyszłym miesiącu wreszcie będziemy mogli zobaczyć jedną z najbardziej zachwycających lokacji na świecie w formie zestawu LEGO.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
21063 Neuschwanstein Castle239.99 GBP / 279.99 USD / 269.99 EUR3,455August 1, 2025

Zestawy LEGO Botanicals trafią na rynek w sierpniu 2025 r.

W przyszłym miesiącu pojawią się dwa nowe zestawy LEGO Botanicals. Są to 10372 Hibiscus i 10373 Mini Bonsai Trees, oferując dwa dodatkowe projekty, dzięki którym udekorujesz swój dom.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
10372 Hibiskusa59.99 GBP / 69.99 USD / 69.99 EUR660August 1, 2025
10373 Mini Bonsai Trees54.99 GBP / 64.99 USD / 59.99 EUR709August 1, 2025

KLOCKI LEGO BrickHeadz zestawy zostaną wprowadzone na rynek w sierpniu 2025 r.

KLOCKI LEGO BrickHeadz w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera najmniej ekscytujących zestawów One Piece, w ramach której dostępne będą figurki Buggy'ego i Luffy'ego w przystępnych cenach za 9.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR za sztukę,

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
40799 Monkey D. Luffy9.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR136August 1, 2025
40800 Buggy Klaun9.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR176August 1, 2025

KLOCKI LEGO City premiera odbędzie się w sierpniu 2025 r. (Ameryka Północna)

LEGO 10 City Zestawy LEGO w końcu trafią do sprzedaży w Ameryce Północnej, po tym jak w czerwcu pojawiły się w innych regionach. Wśród nich znajdzie się nowy dworzec kolejowy, pociąg i jeden z klocków LEGO. CityNajwiększe dotychczasowe zestawy.

KLOCKI LEGO zestawCenaLiczba sztukData wydania w USA
60455 Police Motorcycle Chase8.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR65August 1, 2025
60456 Police Boat24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR264August 1, 2025
60457 Custom Police Car Garage44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR489August 1, 2025
60465 Emergency Air Ambulance Airplane44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR403August 1, 2025
60466 Spychacz54.99 GBP / 64.99 USD / 59.99 EUR682August 1, 2025
60467 Tow Truck74.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR793August 1, 2025
60469 Central Train Station79.99 GBP / 89.99 USD / 89.99 EUR752August 1, 2025
60470 Explorer Train179.99 GBP / 199.99 USD / 199.99 EUR1,517August 1, 2025
60471 Arctic Truck99.99 GBP / 109.99 USD / 109.99 EUR1,064August 1, 2025

Zestawy LEGO Creator trafią na rynek w sierpniu 2025 r.

W przyszłym miesiącu pojawi się ogromna i ekscytująca fala zestawów LEGO Creator. Na liście znajdziesz wszystko, od nawiedzonego domu z kilkoma świetnymi minifigurkami do pokazania przed Halloween, po najnowszy zamek LEGO Creator, gotowy do przerobienia na dziesiątki sposobów.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
31166 Beautiful Horse44.99 GBP / 44.99 USD / 49.99 EUR685August 1, 2025
31167 Haunted House79.99 GBP / 89.99 USD / 89.99 EUR736August 1, 2025
31168 Medieval Horse Knight Castle109.99 GBP / 129.99 USD / 119.99 EUR1,371August 1, 2025
31171 Majestic Rhino z ptakami54.99 GBP / 59.99 USD / 59.99 EUR780August 1, 2025
31173 Tropical Toucan12.99 GBP / 17.99 USD / 14.99 EUR225August 1, 2025
31174 Retro Telephone24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR383August 1, 2025
31175 Unicorn Castle34.99 GBP / 44.99 USD / 39.99 EUR390August 1, 2025

Zestawy LEGO DC pojawią się na rynku w sierpniu 2025 r.

76304 boxprod v39 1024x822

76304 Batman Forever Batmobile jest jedynym zestawem LEGO DC, który trafi na półki w przyszłym miesiącu i będzie jednym z wielu Batman filmy, których jeszcze nie widziano w długiej historii LEGO DC poświęconych Zamaskowanemu Krzyżowcowi.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
76304 Batman Forever Batmobile89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR909August 1, 2025

Zestawy LEGO DREAMZzz trafią na rynek w sierpniu 2025 r. (Ameryka Północna)

Letnie zestawy LEGO DREAMZzz już wkrótce trafią na półki w Ameryce Północnej. Znajdzie się w nich mnóstwo nowych minifigurek i elementów do zebrania.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania w USA
71492 Mateo’s Fire Chameleon44.99 GBP / 54.99 USD / 49.99 EUR443August 1, 2025
71494 Zoey's Time Owl24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR359August 1, 2025
71495 Mateo vs. Cyber Brain Mech24.99 GBP / 34.99 USD / 29.99 EUR368August 1, 2025
71499 Mateo's Spray Paint Truck89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR929August 1, 2025
71500 Nightmare Shark Submarine129.99 GBP / 149.99 USD / 139.99 EUR1,413August 1, 2025

Zestawy LEGO Exclusive pojawią się na rynku w sierpniu 2025 r.

Lista nowych zestawów LEGO dostępnych wyłącznie w sklepach LEGO w przyszłym miesiącu skupia się głównie na zbliżających się świętach, ale 40805 Arcade Machine jest zdecydowanie wyróżniającą się grą dla fanów gier retro.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
40805 Arcade Machine34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR468August 1, 2025
40811 Ołtarz Zmarłych12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR231August 1, 2025
40822 Jack-O'-Lantern Pickup Truck12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR177August 1, 2025
40825 Halloween Wreath34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR617August 1, 2025

Zestawy LEGO Fortnite trafią na rynek w sierpniu 2025 r.

pudełko lego 77078

Wielki 77078 Mecha Team Leader jest jedynym zestawem LEGO Fortnite, który pojawi się w sprzedaży w przyszłym miesiącu, ale biorąc pod uwagę jego skalę, ucieszy Cię fakt, że jest tylko jeden zestaw oparty na popularnej grze wideo do zebrania.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
77078 Mecha Team Leader209.99 GBP / 229.99 USD / 229.99 EUR2,503August 1, 2025

KLOCKI LEGO Friends premiera odbędzie się w sierpniu 2025 r. (Ameryka Północna)

Ogromny asortyment klocków LEGO Friends zestawy pojawią się w Ameryce Północnej w przyszłym miesiącu, a ich tematyka będzie obejmować m.in. kurort nadmorski i imprezę kostiumową.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania w USA
42642 Friendship Movie Night12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR154August 1, 2025
42648 Panda Sanctuary24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR243August 1, 2025
42653 Music Store & Apartament44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR483August 1, 2025
42654 Pony Ranch & Stabilny59.99 GBP / 69.99 USD / 69.99 EUR727August 1, 2025
42658 Impreza przy basenie z jednorożcem i flamingiem8.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR99August 1, 2025
42659 Friendship Road-Trip Travel Car17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR220August 1, 2025
42661 Costume Party z jednorożcem i wróżką34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR261August 1, 2025
42664 Travel Boat Adventure69.99 GBP / 74.99 USD / 74.99 EUR685August 1, 2025
42665 Puppy Playground8.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR66August 1, 2025
42666 Cat Birthday Party24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR321August 1, 2025
42671 Plant Cafe & Flower Shop79.99 GBP / 99.99 USD / 89.99 EUR1,138August 1, 2025
42673 Family Vacation Beach Resort119.99 GBP / 129.99 USD / 129.99 EUR1,140August 1, 2025
42674 Comic Book i sklep z grami79.99 GBP / 89.99 EUR1,005August 1, 2025

Zestawy domków dla lalek LEGO Gabby pojawią się w sprzedaży w sierpniu 2025 r.

LEGO Gabbys Dollhouse 11205 Słodki przysmak w górskim ogrodzie kociaka 6 1024x576

Dwa kolejne zestawy domków dla lalek LEGO Gabby trafią do sklepów 1 sierpnia i wprowadzą do świata kolorowych klocków LEGO coś dla najmłodszych fanów LEGO.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydaniaPołączyć
11204 Mermaid Gabby's Aquarium Adventure17.99 GBP / 22.99 USD / 19.99 EUR103August 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
11205 Sweet Treat Mountain & Ogród Kitty44.99 GBP / 54.99 USD / 49.99 EUR263August 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

Zestawy LEGO Icons trafią na rynek w sierpniu 2025 r.

LEGO Icons 10358 Transformers Soundwave 3 630x1024

Podobnie jak w Fortnite, 10358 Fala dźwiękowa jest jedyną odsłoną LEGO Icons, która ukaże się w przyszłym miesiącu, wyposażoną w funkcję transformacji, dodatkowe przemyślane detale opracowane przez projektantów oraz nową wersję klocka dźwiękowego nowej generacji.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
10358 Transformers: Soundwave159.99 GBP / 189.99 USD / 179.99 EUR1,502August 1, 2025

KLOCKI LEGO Ideas zestawy zostaną wprowadzone na rynek w sierpniu 2025 r.

KLOCKI LEGO Ideas 21359 Riwiera Włoska 4 1024x806

KLOCKI LEGO Ideas ma również singiel wydany w przyszłym miesiącu, z malowniczym 21359 Italian Riviera trafią na półki 7 sierpnia dla uczestników LEGO Insider i 10 sierpnia dla pozostałych.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
21359 Italian Riviera249.99 GBP / 299.99 USD / 279.99 EUR3,251August 7, 2025

KLOCKI LEGO Marvel zestawy zostaną wprowadzone na rynek w sierpniu 2025 r.

Osiem nowych LEGO Marvel zestawy trafią na półki w przyszłym miesiącu, przy czym dwa z nich będą stanowić kontynuację serii miniaturowych budynków modułowych, którą rozpoczęto wcześniej w tym roku, drugi z nowych popiersi i więcej reprezentujących przeszłość Marvel kino.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
76317 Peter Parker's Apartment44.99 GBP / 54.99 USD / 49.99 EUR394August 1, 2025
76319 Captain America vs. Thanos29.99 GBP / 39.99 USD / 34.99 EUR106August 1, 2025
76320 Iron Man & War Machine kontra drony Hammer17.99 GBP / 22.99 USD / 19.99 EUR204August 1, 2025
76321 Spider-Man vs. Doc Ock Subway Train Scene44.99 GBP / 54.99 USD / 54.99 EUR393August 1, 2025
76322 Avengers: Endgame Thor vs. Chitauri 44.99 GBP / 54.99 USD / 49.99 EUR373August 1, 2025
76324 Spider-Man vs. Oscorp119.99 GBP / 139.99 USD / 129.99 EUR808August 1, 2025
76325 Avengers: Age Ultron Quinjet109.99 GBP / 129.99 USD / 129.99 EUR1,131August 1, 2025
76326 Iron Spider-Popiersie mężczyzny54.99 GBP / 59.99 USD / 59.99 EUR379August 1, 2025

Zestawy LEGO Minecraft pojawią się na rynku w sierpniu 2025 r. (Ameryka Północna)

W przyszłym miesiącu Ameryka Północna również będzie miała okazję kupić dwa zestawy LEGO Minecraft, w tym wysoki i imponujący 21279 The Enderman Tower.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania w USA
21278 The Pillager Outpost i Niszczyciel74.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR665August 1, 2025
21279 The Enderman Tower89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR867August 1, 2025

Zestawy LEGO NINJAGO pojawią się w sprzedaży w sierpniu 2025 r. (Ameryka Północna)

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania (Ameryka Północna)
71838 Kai’s Motorcycle Speed Race8.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR79August 1, 2025
71839 Arin’s Spinjitzu Mech17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR213August 1, 2025
71840 Rogue vs. Drix Race Car Duel17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR111August 1, 2025
71842 Rontu Mistrz Smoków39.99 GBP / 44.99 USD / 44.99 EUR381August 1, 2025
71843 Rogue’s Mech Dragon Rider59.99 GBP / 74.99 USD / 69.99 EUR584August 1, 2025
71844 Ninja Combat Vehicle79.99 GBP / 89.99 USD / 89.99 EUR561August 1, 2025
71845 Lloyd’s Jet Mech89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR1,112August 1, 2025
71848 The Temple Bounty179.99 GBP / 199.99 USD / 179.99 EUR2,387August 1, 2025

Zestawy LEGO One Piece trafią na rynek w sierpniu 2025 r.

LEGO One Piece jest już prawie gotowe, z pięcioma zestawami, a także dwoma BrickHeadz, którego premiera odbędzie się na początku sierpnia. Obejmuje on kultowy 75639 The Going Merry Pirate Ship i kilka nowych części rozrzuconych po całym budynku.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
75636 Windmill Village Hut24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR299August 1, 2025
75637 Namiot cyrkowy Buggy'ego Klauna44.99 GBP / 54.99 USD / 49.99 EUR573August 1, 2025
75638 Bitwa w Arlong Park74.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR926August 1, 2025
75639 The Going Merry Pirate Ship119.99 GBP / 139.99 USD / 129.99 EUR1,376August 1, 2025
75640 The Baratie Floating Restaurant269.99 GBP / 329.99 USD / 299.99 EUR3,402August 1, 2025

Zestawy LEGO Sonic the Hedgehog trafią na rynek w sierpniu 2025 r.

LEGO Sonic the Hedgehog będzie w przyszłym miesiącu zgłębiać nowe materiały źródłowe na potrzeby tematu, w tym inspirowane serią 77005 Knuckles vs. DrMech kruszący jajka Eggman jak również oryginał 77006 Team Sonic Command Truck.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
77005 Knuckles vs. DrMech kruszący jajka Eggman34.99 GBP / 44.99 USD / 39.99 EUR350August 1, 2025
77006 Team Sonic Command Truck59.99 GBP / 69.99 USD / 69.99 EUR747August 1, 2025

KLOCKI LEGO Speed Champions zestawy zostaną wprowadzone na rynek w sierpniu 2025 r.

W LEGO Speed Championsw sumie pięć samochodów startuje w czterech grupach, odchodząc od Formuły 1 i skupiając się zamiast tego na supersamochodach.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
77237 Dodge Challenger SRT Hellcat22.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR390August 1, 2025
77238 Lamborghini Revuelto & Huracan44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR607August 1, 2025
77239 Porsche 911 GT3 RS Supersamochód22.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR348August 1, 2025
77240 Bugatti Centodieci Sport Car22.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EUR291August 1, 2025

KLOCKI LEGO Star Wars zestawy zostaną wprowadzone na rynek w sierpniu 2025 r.

Następna wielka fala LEGO Star Wars zestawy są już prawie gotowe – dziewięć modeli obejmuje drugi sezon Rebuild the Galaxy, The Clone Wars, The Ultimate Collector Series i wiele innych.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
75413 Republic Juggernaut139.99 GBP / 159.99 USD / 149.99 EUR813August 1, 2025
75414 The Force Burner Snowspeeder44.99 GBP / 54.99 USD / 49.99 EUR349August 1, 2025
75417 AT-ST Walker179.99 GBP / 199.99 USD / 199.99 EUR1,513August 1, 2025
75430 Wicket Ewok109.99 GBP / 129.99 USD / 119.99 EUR1,010August 1, 2025
75431 327th Star Corps Clone Troopers Battle Pack34.99 GBP / 44.99 USD / 39.99 EUR258August 1, 2025
75432 V-19 Torrent Starfighter59.99 GBP / 64.99 USD / 64.99 EUR567August 1, 2025
75433 Jango Fett's Starship59.99 GBP / 69.99 USD / 69.99 EUR707August 1, 2025
75434 K-2SO79.99 GBP / 89.99 USD / 89.99 EUR845August 1, 2025
75435 Bitwa pod Felucją Separatyści MTT139.99 GBP / 159.99 USD / 149.99 EUR976August 1, 2025

Zestawy LEGO Super Mario trafią na rynek w sierpniu 2025 r.

Osiem nowych zestawów LEGO Super Mario trafi na półki w przyszłym miesiącu. Większość z nich koncentruje się na serii Mario Kart, ale kilka bazuje na nowszych grach z serii Mario, w tym Wonder i Captain Toad.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
72038 Wario i Król Boo44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR512August 1, 2025
72039 Bowser’s Castle89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR1,068August 1, 2025
72040 Captain Toad’s Camp12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR159August 1, 2025
72041 Impreza w domu Toad'sa24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR276August 1, 2025
72042 Prince Florian & Zamek Bowser89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR1,251August 1, 2025
72043 Interactive LEGO Mario & Standardowy Kart44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR278August 1, 2025
72044 Piranha Plant Power-W pogoni44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR588August 1, 2025
72045 Shy Guy & P-Wing17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR249August 1, 2025

Zestawy LEGO Technic trafią na rynek w sierpniu 2025 r.

Sześć nowych zestawów LEGO Technic jest już tuż za rogiem, w tym trzy wyjątkowo funkcjonalne modele, którymi można sterować zdalnie.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
42208 Aston Martin Valkyrie54.99 GBP / 64.99 USD / 59.99 EUR7071 sierpnia 2025 r. (Ameryka Północna)
42211 Lunar Outpost Moon Rover89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR1,080August 1, 2025
42212 Ferrari FXX K54.99 GBP / 64.99 USD / 59.99 EUR897August 1, 2025
42213 Ford Bronco SUV54.99 GBP / 64.99 USD / 59.99 EUR943August 1, 2025
42214 Lamborghini Revuelto159.99 GBP / 189.99 USD / 179.99 EUR1,135August 1, 2025
42215 Volvo EC500 Koparka hybrydowa349.99 GBP / 429.99 USD / 399.99 EUR2,359August 1, 2025

Zestawy LEGO Wednesday trafią na rynek w sierpniu 2025 r.

LEGO Wednesday 76784 Przód skrzynki na kwiaty z czarną dalią

W przyszłym miesiącu pojawi się nowa oferta LEGO z okazji Środy, w ramach której będzie można wystawić kwiat w formie ekspozycji wraz z dwiema nowymi minilaleczkami. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dodać ten motyw do swojej kolekcji mniejszym kosztem.

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
76784 Black Dahlia Flower19.99 GBP / 27.99 USD / 24.99 EUR358August 1, 2025

Dziękuję za wsparcie Brick Fanatics kupując klocki LEGO za pośrednictwem naszych linków partnerskich.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zachowuj się kulturalnie. Nie wysyłaj spamu ani wulgaryzmów.