40899 Astro Bot free with all orders above £135 / $150 / €150 until October 7
Go to LEGO.com

Pojawiają się cztery nowe, ekskluzywne zestawy LEGO, w tym pocztówki

Pojawiają się cztery nowe, ekskluzywne zestawy LEGO, w tym pocztówki

Zaokrąglenie LEGO ujawniono w ciągu ostatnich kilku dni szereg ekskluzywnych LEGO modeli, w tym nowy zestaw pocztówek z Włoch.

cztery nowe LEGO zestawy pojawiły się w oficjalnym sklepie internetowym, dołączając do większości innych nadchodzących zestawów udostępnionych ostatnio przez sprzedawców detalicznych. Obejmują urodziny, noworodki i Włochy w zróżnicowanym zakresie LEGO buduje.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tych czterech nowych LEGO zestawy, od ceny do daty premiery.

40807 Numery urodzinowe

Cena: 17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR kawałki: 281 Data wydania: Czerwiec 1, 2025

40807 Birthday Numbers odtwarza 10 liczb bazowych, a sugestia dla zestawu jest taka, aby użyć ich jako części dekoracji urodzinowych. Mogą być jednak przydatne do nauki młodych fanów LEGO, jak liczyć.

40814 Słoniątko na niebie

Cena: 24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR kawałki: 402 Data wydania: Czerwiec 1, 2025

Możesz świętować pojawienie się nowych członków rodziny 40814 Baby Elephant w niebie, przedstawiający składanego słonia siedzącego na podstawie chmury z obracającą się głową i personalizowanymi dekoracjami. Słonia można zdjąć z chmur, co stanowiłoby interesującą podstawkę pod inne modele.

40815 Tort na przyjęcie urodzinowe

Cena: 12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR kawałki: 219 Data wydania: Czerwiec 1, 2025

40815 Birthday Party Cake jest zdecydowanie za mały, żeby się zmieścić 40807 Birthday Numbers na szczycie, ale ten ekskluzywny zestaw LEGO składający się z 219 elementów nadal jest kuszącym modelem ze względu na swoje kolory i świece, które można umieścić na szczycie, aby uczcić ten wielki dzień.

40818 Włochy Pocztówka

Cena: 13.49 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR kawałki: 189 Data wydania: Czerwiec 1, 2025

Najnowsza pocztówka LEGO koncentruje się na Włoszech, przedstawiając Krzywą Wieżę w Pizie, rzymskie ruiny, most Rialto w Wenecji i piękne miasteczko Positano na Wybrzeżu Amalfi. To gęsta konstrukcja z zaskakująco płaskimi górami w tle, ale kolory i wykorzystanie części sprawiają, że jest to kusząca propozycja w tej cenie.

Plotki i potwierdzenia dotyczące zestawów LEGO Exclusive na rok 2025

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
40756 Lucky KnotsBezpłatnie przy zamówieniach powyżej 135 GBP / 150 USD / 150 EUR3171 stycznia 2025 r.
40757 Corner KioskBezpłatnie z 10350 Tudor Corner tylko2051 stycznia 2025 r.
40759 Celebration Series:2. Pudełko walentynkoweBezpłatnie przy zamówieniach powyżej 70 GBP / 75 USD / 75 EURTBC14 stycznia 2025 r.
40761 The Lord Pierścieni: Sméagol i DéagolBezpłatnie z 10354 The Lord Pierścieni: tylko Shire1812 kwietnia 2025 r.
40762 Mixed FlowerpotBezpłatnie przy zamówieniach powyżej 135 GBP / 150 USD / 150 EUR25312 marca 2025 r.
40763 Children’s Day Teddy BearTBC238TB 2025
40764 Easter Bunny SurpriseBezpłatnie przy zamówieniach powyżej 70 GBP / 75 USD / 75 EUR21724 marca 2025 r.
40782 Tropical Rainforest DioramaBezpłatnie przy zamówieniach powyżej 135 GBP / 150 USD / 150 EUR2998 lutego 2025 r.
40805 Arcade MachineTBC468Sierpień 2025
40807 Birthday Numbers17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR2811 czerwca 2025 r.
40814 Baby Elephant w niebie24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR4021 czerwca 2025 r.
40815 Birthday Party Cake12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR2191 czerwca 2025 r.
40817 Yellow Travel Suitcase12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR1841 kwietnia 2025 r.
40818 Italy Postcard13.49 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR189TBC
40819 Up-Scaled Racing Driver Minifigure46.99 GBP / 54.99 USD / 54.99 EUR6941 marca 2025 r.
40820 Up-Scaled Santa Minifigure$54.99TBCTB 2025
40822 Halloween Van$14.99TBCTB 2025
40824 Sweetheart Tweety Bird29.99 GBP / 34.99 USD / 34.99 EUR4121 stycznia 2025 r.
40825 Halloween Wreath$39.99TBCTB 2025
41843 do potwierdzenia$299.993,171Październik 2025
5009157 Kasa biletowa AmeliaBezpłatnie z 21356 River Steamboat tylko1527 kwietnia 2025 r.

Wspieraj tę pracę Brick Fanatics robi, kupując swoje LEGO za pomocą naszego linki partnerskie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zachowuj się kulturalnie. Nie wysyłaj spamu ani wulgaryzmów.