Up to 40% off LEGO with Amazon Prime sale now live
Shop the sale

Każdy zestaw LEGO 2025 dostępny w przedsprzedaży – aktualizacja z czerwca

Każdy zestaw LEGO 2025 dostępny w przedsprzedaży – aktualizacja z czerwca

Od Marvel i One Piece do Star Wars oraz Batman, dziesiątki LEGO zestawy są obecnie dostępne w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie internetowym przed premierą.

Około 100 nowych zestawów zostało dostarczonych LEGO.com i w LEGO Sklepy pojawiły się na początku czerwca, ale niezależnie od tego, czy już masz ich dość, czy też żaden z nich Cię nie zainteresował, tego lata i jesieni nadal będzie wiele rzeczy, które skuszą Cię do wymiany gotówki na cegły.

Jeśli chcesz wcześniej zabezpieczyć sobie egzemplarze któregokolwiek z tych zestawów – a niektóre prawdopodobnie wyprzedają się lub zostaną zamówione w przedsprzedaży już pierwszego dnia, więc to nie jest najgorszy pomysł – oto podsumowanie wszystkiego, co jest dostępne do zamówienia w przedsprzedaży na stronie LEGO.com już teraz. Należy pamiętać, że dostępność może się różnić w zależności od regionu (lista ta dotyczy Wielkiej Brytanii i Europy w momencie pisania).

KLOCKI LEGO Creator 3-in-1 zleceń wstępnych

LEGO Creator 3 w 1 31174 Telefon retro wyróżniony 1024x576

Tylko jeden z sierpnia LEGO Creator 3-in-1 zestawy można zamawiać w przedsprzedaży już teraz i prawdopodobnie nie jest to ten, na który czekasz z największą niecierpliwością (niezależnie od tego, czy to 31167 Haunted House, 31168 Medieval Horse Knight Castle or 31175 Unicorn Castle). 31174 Retro Telephone to wciąż ciekawa pozycja w kanonie retro klocków LEGO, którą można nabyć już teraz za 24.99 GBP / 29.99 EUR.

KLOCKI LEGO zestawCenaData wydaniaPołączyć
31174 Retro Telephone24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

Zamówienia przedpremierowe LEGO DC

LEGO DC 76304 Batman Forever Batmobile wyróżniony 1024x576

Na sierpień potwierdzono tylko jeden zestaw LEGO DC, co oznacza kolejny stosunkowo lekki rok dla mniej popularnego z dwóch podtematów superbohaterów. Ten model nawiązuje do klasycznych lat 90. Batman Na zawsze za model wystawowy, który ciekawie prezentuje się w skali wykraczającej poza możliwości minifigurki.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
76304 Batman Forever Batmobile89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

KLOCKI LEGO Disney zleceń wstępnych

KLOCKI LEGO Disney 43277 Samochód Cruelli De Vils o rozdzielczości 1024x576

Nie tylko premiery w lipcu i sierpniu można zamawiać w przedsprzedaży na LEGO.com, ponieważ Disneynowo ujawnione 43277 Cruella De Vil's Car nie trafi do Twojej kolekcji przed wrześniem – ale ten 378-elementowy Disney Zestaw złoczyńców nadal można kupić.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
43277 Cruella De Vil's Car44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EURSeptember 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

Zamówienia przedpremierowe na LEGO Fortnite

LEGO Fortnite 77078 Lider zespołu mechów wyróżniony obraz 1024x576

Chociaż trzy nowe zestawy LEGO Fortnite pojawiły się 1 czerwca, czwarty i ostatni zestaw letniej fali pojawi się dopiero w sierpniu – ale i tak można go zamówić w przedsprzedaży już teraz.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
77078 Mecha Team Leader209.99 GBP / 229.99 USD / 229.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

Zamówienia w przedsprzedaży na domek dla lalek LEGO Gabby

LEGO 11204 Przygoda Syrenki Gabby w akwarium wyróżnione 1024x576

Masz młodszego fana LEGO w swoim życiu, który zbliżają się urodziny i chcesz wcześniej posortować jego prezent, jak skrupulatny planista, którym jesteś? Może jeden z tych dwóch zestawów Gabby's Dollhouse spełni twoje oczekiwania. Oba mają się ukazać 1 sierpnia i są dostępne w przedsprzedaży już teraz.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
11204 Mermaid Gabby's Aquarium Adventure17.99 GBP / 22.99 USD / 19.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
11205 Sweet Treat Mountain & Ogród Kitty44.99 GBP / 54.99 USD / 49.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

Zamówienia przedpremierowe na LEGO Icons

ikony lego 10375 ząbek jak wytresować smoka styl życia zbliżenie wyróżnione 1024x576

Nie wszystkie zestawy LEGO Icons są dostępne w przedsprzedaży – te z ekskluzywnymi prezentami dołączonymi do zakupu można zazwyczaj kupić dopiero w dniu premiery – ale najnowszy zestaw 18+ z tej serii stanowi rzadki wyjątek. Zestaw 10375 Szczerbatek pojawi się w sprzedaży 1 lipca w cenie 59.99 GBP / 69.99 USD / 69.99 EUR i jest dostępny w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Europie.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
10375 Bezzębny59.99 GBP / 69.99 USD / 69.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

KLOCKI LEGO Marvel zleceń wstępnych

KLOCKI LEGO Marvel 76329 Maska Milesa Moralesa wyróżniona 2 1024x576

Cztery LEGO Marvel zestawy są nadal dostępne w przedsprzedaży, w tym trzy premiery z sierpnia i niedawno zaprezentowany 76329 Miles Morales' Maska, którego premiera odbędzie się 1 lipca.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
76317 Peter Parker's Apartment44.99 GBP / 54.99 USD / 49.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
76321 Spider-Man vs. Doc Ock Subway Train Scene44.99 GBP / 54.99 USD / 54.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
76325 Avengers: Age Ultron Quinjet109.99 GBP / 129.99 USD / 119.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
76329 Miles Morales' Maska59.99 GBP / 69.99 USD / 69.99 EURJuly 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

Zamówienia przedpremierowe na LEGO Nike

LEGO 43008 Nike Dunk wyróżniony 1024x576

Pierwszy zestaw LEGO będący owocem współpracy firmy z Nike również trafi do sprzedaży 1 lipca, więc nie musisz czekać do premiery, żeby go kupić. 43008 Nike Dunk’s Możliwość złożenia buta, logo i piłki do koszykówki jest już dostępna w przedsprzedaży.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
43008 Nike Dunk89.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EURJuly 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

Zamówienia przedpremierowe na LEGO One Piece

LEGO One Piece 75639 Statek piracki Going Merry w zestawie 1024x576

Wszystkie siedem zestawów LEGO One Piece jest nadal dostępnych w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii i Europie, ale początkowy przydział dwóch największych zestawów – 75639 The Going Merry Pirate Ship oraz 75640 The Baratie Floating Restaurant – został już wykupiony w Stanach Zjednoczonych.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
40799 Monkey D. Figurka Luffy'ego9.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
40800 Figurka Buggy the Clown9.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
75636 Windmill Village Hut24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
75637 Namiot cyrkowy Buggy'ego Klauna44.99 GBP / 54.99 USD / 49.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
75638 Bitwa w Arlong Park74.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
75639 The Going Merry Pirate Ship119.99 GBP / 139.99 USD / 129.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
75640 The Baratie Floating Restaurant269.99 GBP / 329.99 USD / 299.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

KLOCKI LEGO Speed Champions zleceń wstępnych

KLOCKI LEGO Speed Champions 77237 Dodge Challenger SRT Hellcat 4 1024x576

Cztery nowe klocki LEGO Speed Champions zestawy trafią na półki w sierpniu, ale na chwilę obecną tylko jeden z nich jest dostępny w przedsprzedaży: 77237 Dodge Challenger SRT Hellcat Sports Car.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
77237 Dodge Challenger SRT Hellcat22.99 GBP / 26.99 USD / 26.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

KLOCKI LEGO Star Wars zleceń wstępnych

Lego Star Wars 75428 droid bojowy z zestawem STAP Lifestyle w rozdzielczości 1024x576

Nadal czekamy na oficjalne ujawnienie większości LEGO Star Warsseria lato 2025, ale dwa zestawy można zamawiać w przedsprzedaży już teraz. 75428 Battle Droid STAP wystartuje w lipcu, a 75434 K-2SO w sierpniu.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
75428 Battle Droid z STAP119.99 GBP / 139.99 USD / 129.99 EURJuly 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
75434 K-2SO79.99 GBP / 89.99 USD / 89.99 EURAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

Zamówienia przedpremierowe na LEGO Technic

LEGO Technic 42212 Ferrari FXX K wyróżniony 1024x576

Fani Technic mogą już teraz skorzystać z przedsprzedaży czterech zestawów z tegorocznej letniej oferty, w tym małego, ale potężnego 42212 Ferrari FXX K i potężna, hybrydowa koparka Volvo EC500 42215.

Zestaw LEGOCenaData wydaniaPołączyć
42212 Ferrari FXX K54.99 GBP / 64.99 USD / EUR TBCAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
42213 Ford Bronco SUV54.99 GBP / 64.99 USD / EUR TBCAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
42214 Lamborghini Revuelto159.99 GBP / 189.99 USD / EUR TBCAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży
42215 Volvo EC500 Koparka hybrydowa349.99 GBP / 429.99 USD / EUR TBCAugust 1, 2025 Zamów teraz w przedsprzedaży

Rozważ wsparcie tej pracy Brick Fanatics Można to zrobić, zamawiając zestawy LEGO w przedsprzedaży za pośrednictwem naszych linków partnerskich. Dziękujemy!

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zachowuj się kulturalnie. Nie wysyłaj spamu ani wulgaryzmów.