Up to 40% off LEGO with Amazon Prime sale now live
Shop the sale

Ujawniono finalne zestawy serii 7 programu LEGO BrickLink Designer

Ujawniono finalne zestawy serii 7 programu LEGO BrickLink Designer

Ostateczne projekty dla pięciu LEGO Oficjalnie zaprezentowano zestawy z serii 7 programu BrickLink Designer Program — od WALT po ogromny żaglowiec.

Po teasery z zeszłego tygodniaZespół BrickLink oficjalnie ujawnił wszystkie pięć finalnych projektów zestawów z serii 7, wraz z zaktualizowaną liczbą elementów i minifigurek. Potwierdzono również ceny przed rozpoczęciem zbiórki crowdfundingowej w przyszłym miesiącu.

Przyjrzyj się pięciu zestawom z limitowanej edycji, które znajdziesz poniżej, i przygotuj się na zbiórkę funduszy społecznościowych, jak zwykle, począwszy od 16 lutego od godziny 8:00 czasu pacyficznego.

Kaperska fregata Fortuna

Cena: 319.99 GBP / 349.99 USD / 349.99 EUR kawałki: 4,087 Figurki: 20 Projektant wentylatorów: : BrickPerfection

Fregata korsarska Fortuna ma nieco większą liczbę elementów, obecnie 4,087, co pozwala na zwiększenie liczby minifigurek i poziomu szczegółowości tego skomplikowanego modelu. LEGO żaglowiec.

WALT

Cena: 34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR kawałki: 654 Figurki: 0 Projektant wentylatorów:Leewan

WALT pozostaje mały, niedrogi i uroczy, ale teraz jest dostarczany z dodatkową skrzynią na dodatkowe elementy. Poza tym model ten niewiele się zmienił od momentu prezentacji do finalnego projektu.

Restauracja sushi

Cena: 249.99 GBP / 279.99 USD / 279.99 EUR kawałki: 3,604 Figurki: 14 Projektant wentylatorów:Ceglany projekt

Ogromna restauracja Sushi jest nadal masywna i misterna, z pełnym wnętrzem i 14 minifigurkami do wypełnienia. Przekształcenie jej w budynek modułowy powinno być dość łatwe, dodając ulicy unikatowego charakteru.

Kolekcja antyków

Cena: 99.99 GBP / 109.99 USD / 109.99 EUR kawałki: 1,504 Figurki: 5 Projektant wentylatorów:terauma

Unikalny zestaw Antique Collection zyskał nową odsłonę, która zawiera wszystkie elementy NINJAGO, a jedna z półek modelu została poświęcona oryginalnemu motywowi. Możesz jednak dowolnie spersonalizować zawartość szafki.

Sklep Alchemika

Cena: 179.99 GBP / 199.99 USD / 199.99 EUR kawałki: 2,319 Figurki: 9 Projektant wentylatorów:Szram

Całość uzupełnia Sklep Alchemika, który idealnie będzie pasował do LEGO IdeasEmerytowany średniowieczny kowal. Zestaw zawiera trzy piętra detali wnętrz, a także kilka interesujących średniowiecznych minifigurek.

Oto wszystkie szczegóły, które musisz znać na temat tych pięciu zestawów, zanim rozpocznie się zbiórka funduszy na ich zakup w przyszłym miesiącu.

Zestaw BDP Series 5CenaFigurkikawałkiprojektant
Kaperska fregata Fortuna319.99 GBP / 349.99 USD / 349.99 EUR204,087CegłaDoskonałość
WALT34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR0654Lewan
Restauracja sushi249.99 GBP / 279.99 USD / 279.99 EUR143,604murowany projekt
Kolekcja antyków99.99 GBP / 109.99 USD / 109.99 EUR51,504Terauma
Sklep Alchemika179.99 GBP / 199.99 USD / 199.99 EUR92,319Szram

Wspieraj tę pracę Brick Fanatics robi, kupując LEGO zestawy korzystające z naszych linków partnerskich. Dzięki!

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zachowuj się kulturalnie. Nie wysyłaj spamu ani wulgaryzmów.