40899 Astro Bot free with all orders above £135 / $150 / €150 until October 7
Go to LEGO.com

KLOCKI LEGO City 60473 The City Wieża łączy się w masywnym modelu

KLOCKI LEGO City 60473 The City Wieża łączy się w masywnym modelu

Drugi co do wielkości LEGO City zestaw, jaki kiedykolwiek zaprojektowano, został ujawniony w formie 60473 The City Tower, łącząc ze sobą kilka podtematów.

LEGO City 60473 City Wieża została odsłonięta z 1,941 części, co plasuje ją tuż za 60380 Downtown i tytułem największej LEGO City zestaw, jaki kiedykolwiek wydano. Pojawi się na półkach 1 czerwca 2025 roku w cenie 179.99 GBP / 209.99 USD / 199.99 EUR. To zbieg okoliczności, że to ta sama data premiery i cena. 10352 The Simpsons: Krusty Burger, ale z 306 dodatkowymi elementami.

Nowy model 2025 znacznie różni się od większości innych LEGO City budynków przed nim, łącząc wiele zakresów zestawu tematycznego w jeden zestaw.

Zamiast tego podąża śladami 60371 Emergency Vehicles HQ mieszając policję i strażaków w jednym budynku, ale dodając stację kolejową, rampę sąsiadującą ze Stuntz, dźwig budowlany, miejsce startu rakiety i domy do jednego ogromnego modelu. Oprócz budynku zestaw zawiera statek kosmiczny, radiowóz policyjny i strażacki oraz pociąg metra

Jego wygląd nie przypomina żadnego innego ogromnego LEGO City zestawy, które pojawiły się wcześniej, dzięki połączeniu wizualnie odmiennych LEGO City zakresy. 60473 The City Tower Wymiary: 49 cm wysokości, 44 cm głębokości i 48 cm szerokości.

Osoby zainteresowane nowymi gołębiami LEGO z pewnością zwrócą uwagę na fakt, że w tym zestawie znajdują się dwa takie same gołębie. 60469 Central Train Station. W zestawie znajduje się siedem minifigurek z ekskluzywnymi nadrukami twarzy, w tym nowy nadrukowany hełm. Pięć z tych minifigurek to postacie z LEGO City: Również seria No Limits.

Ogromny LEGO City 60473 City Wieża trafi na rynek 1 czerwca 2025 r. w cenie 179.99 GBP / 209.99 USD / 199.99 EUR. Zobacz, co jeszcze szykuje LEGO City tego lata w poniższej tabeli.

KLOCKI LEGO zestawCenaLiczba sztukData wydania
30693 Police Water ScooterTBC29TB 2025
30694 Space Science MechTBC49TB 2025
60442 Kierowca F1 z samochodem wyścigowym McLaren10.99 GBP / 12.99 USD / 12.99 EUR861 stycznia 2025 r.
60443 F1 Pit Stop & Pit Crew z samochodem Ferrari24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR3221 stycznia 2025 r.
60444 F1 Garaż i samochody Mercedes-AMG i Alpine69.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR6781 stycznia 2025 r.
60445 F1 Truck z samochodami F20 RB24 i AMR189.99 GBP / 99.99 USD / 99.99 EUR1,0861 stycznia 2025 r.
60446 Galactic Spaceship69.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR7171 stycznia 2025 r.
60447 Off-Road Mountain Truck17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR2211 stycznia 2025 r.
60448 Sports Car8.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR1091 stycznia 2025 r.
60449 Off-Road Police Car Chase34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR4671 marca 2025 r.
60450 Wheel Loader12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR811 stycznia 2025 r.
60451 Emergency Ambulance17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR1841 stycznia 2025 r.
60452 Donut Truck17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR1961 stycznia 2025 r.
60453 Lifeguard Truck19.99 GBP / 24.99 USD / 24.99 EUR2141 stycznia 2025 r.
60454 Holiday Camper Van24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR3851 stycznia 2025 r.
60455 Police Motorcycle Chase8.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR651 czerwca 2025 r.
60456 Police Boat24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR2641 czerwca 2025 r.
60457 Custom Police Car Garage44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR4891 czerwca 2025 r.
60458 Pizza kontra wóz strażacki8.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR701 stycznia 2025 r.
60459 Airplane vs. Hospital Bed8.99 GBP / 9.99 USD / 9.99 EUR701 stycznia 2025 r.
60460 No Limits: Race Car Ramp44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR4361 stycznia 2025 r.
60461 Ciągnik z przyczepą17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR1161 stycznia 2025 r.
60462 Helikopter, wóz strażacki i łódź podwodna Remix54.99 GBP / 59.99 USD / 59.99 EUR8741 stycznia 2025 r.
60463 Fire Truck17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR821 stycznia 2025 r.
60464 Samochody wyścigowe F1 Williams Racing i Haas F117.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR921 stycznia 2025 r.
60465 Emergency Air Ambulance Airplane44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR4031 czerwca 2025 r.
60466 Spychacz54.99 GBP / 64.99 USD / 59.99 EUR6821 czerwca 2025 r.
60467 Tow Truck74.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR7931 czerwca 2025 r.
60469 Central Train Station79.99 GBP / 89.99 USD / 89.99 EUR7521 czerwca 2025 r.
60470 Explorer Train179.99 GBP / 199.99 USD / 199.99 EUR1,5171 czerwca 2025 r.
60471 Arctic Truck99.99 GBP / 109.99 USD / 109.99 EUR1,0641 czerwca 2025 r.
60472 Złomowisko69.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR8711 stycznia 2025 r.
60473 The City Tower179.99 GBP / 209.99 USD / 199.99 EUR1,9411 czerwca 2025 r.
60474 F1 Grid z VCARB i samochodami wyścigowymi Sauber24.99 GBP / 29.99 USD / 29.99 EUR3131 marca 2025 r.
60475 Advent Calendar26.99 € / 32.99 $186September 1, 2025

Dziękuję za wsparcie pracy, która Brick Fanatics robi to, kupując zestawy LEGO za pośrednictwem naszego serwisu linki partnerskie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zachowuj się kulturalnie. Nie wysyłaj spamu ani wulgaryzmów.