40899 Astro Bot free with all orders above £135 / $150 / €150 until October 7
Go to LEGO.com

Ujawniono siedem zestawów LEGO Super Mario 2023

Ujawniono siedem zestawów LEGO Super Mario 2023

LEGO Zaprezentowano zestawy Super Mario 2023 zawierające siedem nowych pozycji do gry, w tym nowe postacie i wiele więcej.

W mediach społecznościowych opublikowano również zwiastun zapowiadający nadchodzące modele. Nie musimy jednak polegać wyłącznie na filmie, ponieważ wszystkie są wymienione na LEGO.com również.

https://twitter.com/LEGO_Group/status/1592895502831468545?s=20&t=k75ZXXhqEfb4eI22n8XikA

Oto pełna gama LEGO Na razie wiadomo, że premiera Super Mario odbędzie się w 2023 roku. Podano już szczegóły dotyczące daty premiery i ceny.

71413 pakietów postaci - seria 6

Cena: 4.99 GBP / 5.99 USD / 5.99 EUR kawałki: 52 (może się różnić w zależności od opakowania) Data wydania: Styczeń 1, 2023

Birdo w końcu trafiło do świata LEGO Super Mario jako jedna z ośmiu figurek kolekcjonerskich w szóstej serii pakietów postaci. Pełna lista postaci obejmuje Birdo, Zieloną Ropuchę, Lodowego Bro, Bramballa, dwie Kocie Goomby w jednym pakiecie, Bloopera z trzema małymi Blooperami, Sumo Bro i Spike'a. Znany Sumo Bro pojawia się po raz drugi jako mniejsza figurka po tym, jak pojawił się w… 71388 Boss Sumo Bro Topple Tower Expansion Set.

71414 Łyżeczka Conkdora

Cena: 12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR kawałki: 103 Data wydania: Styczeń 1, 2023

W tym, co może być jednym z najlepszych LEGO ustaw nazwy kiedykolwiek, 71414 Conkdor's Noggin Bopper jest w całości poświęcony wrogowi Conkdor, który wystarczy, że uderzy w łeb Mario, Luigiego lub Peach, zanim oni zdążą go uderzyć.

71415 Kostium lodowego Mario i kraina lodu

Cena: 19.99 GBP / 24.99 USD / 24.99 EUR kawałki: 105 Data wydania: Styczeń 1, 2023

Kontynuując trend włączania kombinezonów power-up do większych modeli, 71415 Ice Mario Suit a Frozen World zawiera kostium Ice Mario w śnieżnym zestawie modułów, które można dodać do kursów.

71416 Jazda po lawie

Cena: 29.99 GBP / 34.99 USD / 34.99 EUR kawałki: 218 Data wydania: Styczeń 1, 2023

Inspiracją był jeden z pierwszych zestawów LEGO Super Mario, 71365 Piranha Plant Power Slide, 71416 Lava Wave Ride wykorzystuje zakrzywione elementy kolejki górskiej, aby zrównoważyć Mario na torze i zarobić monety.

71417 Śnieżna przygoda Fliprusa

Cena: 59.99 GBP / 64.99 USD / 64.99 EUR kawałki: 567 Data wydania: Styczeń 1, 2023

Zestaw 71417 FLiprus Snow Adventure to największy model biomu śnieżnego LEGO Super Mario, którego sercem jest różowy Fliprus, a większe moduły pozwalają na rozbudowę tras, akurat na sezon zimowy.

71418 Kreatywny twórca zestawu narzędzi

Cena: 54.99 GBP / 59.99 USD / 59.99 EUR kawałki: 588 Data wydania: Styczeń 1, 2023

Kolejnym z serii dużych, kreatywnych rozszerzeń LEGO Super Mario jest 71418 Creativity Toolbox Maker, w tym mnóstwo dodatkowych elementów i akcesoriów do tworzenia poziomów tematycznych w różnych biomach. Oznacza to również, że ikoniczne zakrzywione, wysokie góry są teraz łatwo dostępne w LEGO Super Mario.

71419 Lot balonem w ogrodzie Peach

Cena: 44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR kawałki: 453 Data wydania: Styczeń 1, 2023

71419 Peach's Garden Balloon Przejażdżka będzie idealna dla tytułowej figurki LEGO Super Mario, choć dodatek będzie pasował również do Mario i Luigiego. Ten model oferuje również inny sposób na dodanie domku z grzybami do Twojej kolekcji.

Zestawy LEGO Super Mario 2023

Zestaw LEGO Super MarioCenakawałkiData wydania
71413 Character Packs - Seria 64.99 GBP / 5.99 USD / 5.99 EUR52 (może się różnić w zależności od opakowania)1 stycznia 2023 r.
71414 Conkdor's Noggin Bopper12.99 GBP / 14.99 USD / 14.99 EUR 1031 stycznia 2023 r.
71415 Ice Mario Suit i Zamarznięty Świat19.99 GBP / 24.99 USD / 24.99 EUR1051 stycznia 2023 r.
71416 Lava Wave Ride29.99 GBP / 34.99 USD / 34.99 EUR2181 stycznia 2023 r.
71417 Fliprus Snow Adventure 59.99 GBP / 64.99 USD / 64.99 EUR 5671 stycznia 2023 r.
71418 Creativity Toolbox Maker54.99 GBP / 59.99 USD / 59.99 EUR 5881 stycznia 2023 r.
71419 Peach's Garden Balloon Ride44.99 GBP / 49.99 USD / 49.99 EUR 4531 stycznia 2023 r.

Wspieraj tę pracę Brick Fanatics kupując KLOCKI LEGO używając naszego linki partnerskie. Dziękujemy!

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zachowuj się kulturalnie. Nie wysyłaj spamu ani wulgaryzmów.