Up to 40% off LEGO with Amazon Prime sale now live
Shop the sale

Sześć kolejnych zestawów LEGO Wicked pojawi się na rynku przed premierą kontynuacji filmu

Sześć kolejnych zestawów LEGO Wicked pojawi się na rynku przed premierą kontynuacji filmu

Ujawniono sześć kolejnych zgodnie z SDCC 2025 LEGO Zestawy Wicked mają się ukazać we wrześniu, przed premierą Wicked: For Good.

Łączący 75691 Podpórki do książek Glinda & Elphaba do wydania 1 września jest jeszcze sześć LEGO Niezwykłe zestawy, wszystkie nawiązujące do kontynuacji filmu. Fala zawiera szeroką gamę zestawów, od BrickHeadz i zestawy do zabawy z mini lalkami do ekspozycji ArtModele w stylu retro i modele z minifigurkami. Oto podsumowanie każdej nowości, wraz z galeriami i wszystkimi szczegółami, które musisz znać.

40794 Figurki Elphaba i Glinda

Cena: 17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR kawałki: 325 Data wydania: Wrzesień 1, 2025

Główni bohaterowie Wicked otrzymali teraz BrickHeadz Figurki Elphaby i Glindy z zestawu 40794. Duet jest zbudowany w klasycznym, kanciastym stylu, stojący na odpowiednich podstawkach, z pasującymi akcesoriami, takimi jak kapelusz Elphaby i różdżka Glindy.

75685 Szmaragd City Ściana Art

Cena: 139.99 GBP / 159.99 USD / 149.99 EUR kawałki: 1,518 Data wydania: Wrzesień 1, 2025

Idealny do powieszenia na ścianie, 75685 Emerald City Wall Art zawiera magię Wicked w 1,518 elementach, wśród których znajdują się znane zabytki, takie jak Uniwersytet Shiz, Munchkinland i Szmaragdowy CityPrzyglądając się bliżej, można odkryć także inne szczegóły, w tym bańkę Glindy (wraz z jej minifigurką), platformę dla minifigurki Elphaby, magiczny las i sekretną skrytkę, w której zmieszczą się cztery minifigurki: Dorotki Gale, Tchórzliwego Lwa, Stracha na Wróble i Blaszanego Drwala.

75687 Elphaba's Retreat

Cena: 19.99 GBP / 27.99 USD / 24.99 EUR kawałki: 228 Data wydania: Wrzesień 1, 2025

Kompletujemy wszystkie dokumenty (wymagana jest kopia paszportu i XNUMX zdjęcia) potrzebne do LEGO Wicked jest teraz domem dla minifigurek, ale nie skończyło się jeszcze z minilaleczkami. Skierowany do młodszych budowniczych, 75687 Elphaba's Retreat odtwarza leśną kryjówkę Elphaby w LEGO, zawierający szczegóły z nadchodzącego filmu kontynuacyjnego, jak na przykład mak, który Fiyero daje Elphabie wciśnięty w Glindę
książkę i Grimmerie bezpiecznie odłożyć do biurka.

75688 Dzień ślubu Glindy

Cena: 34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR kawałki: 476 Data wydania: Wrzesień 1, 2025

Następny jest 75688 Glinda's Wedding Day, kolejny model z minilaleczkami. Zestaw składa się z 476 elementów i koncentruje się na dramatycznej scenie ślubu Glindy i Fiyero z filmu Wicked: For Good. Zawiera gigantyczną ruchomą figurkę. LEGO motyl, który otwiera się, odsłaniając znajdującą się wewnątrz scenę ślubu, a także tort weselny, zaproszenie w kształcie serca i bukiet Glindy od Fiyero.

75689 Szmaragd City & Zamek Kiamo Ko

Cena: 74.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR kawałki: 860 Data wydania: Wrzesień 1, 2025

75689 Emerald City Zamek Kiamo Ko może zawierać drobne spoilery, ponieważ opiera się na niektórych z ostatnich momentów kontynuacji "Wicked". Ponownie z minilaleczkami Glindy i Elphaby, najwyraźniej w nowych strojach, jest też figurka latającej małpy, która dopełnia całość. Zestaw składa się z 860 elementów i składa się z dwóch części do zbudowania, jednej dla Szmaragdowej. City i jeden dla zamku Kiamo Ko.

75690 Glinda i Elphaba odwiedzają Munchkinland

Cena: 59.99 GBP / 69.99 USD / 69.99 EUR kawałki: 744 Data wydania: Wrzesień 1, 2025

Na koniec zestaw 75690 Glinda i Elphaba odwiedzają Munchkinland, w którym ponownie pojawiają się dwie tytułowe postacie – w tym Glinda w swojej kultowej bańce i Elphaba z miotłą. Możesz udekorować minilaleczkę Glindy jako „Glindę Dobrą” na tle kolorowych tulipanów Munchkinlandu, a następnie nacisnąć pedał, aby otoczyć ją bańką. Znajdziesz tam również zbudowaną z klocków wersję domku Munchkinów Boqa, nad którą Elphaba będzie mogła latać, z różnymi detalami wnętrza.

Zestawy LEGO Wicked 2025

Zestaw LEGOCenakawałkiData wydania
40794 Figurki Elphaba i Glinda17.99 GBP / 19.99 USD / 19.99 EUR325September 1, 2025
75685 Emerald City Wall Art139.99 GBP / 159.99 USD / 149.99 EUR1,518September 1, 2025
75687 Elphaba's Retreat19.99 GBP / 27.99 USD / 24.99 EUR228September 1, 2025
75688 Glinda's Wedding Day34.99 GBP / 39.99 USD / 39.99 EUR476September 1, 2025
75689 Emerald City & Zamek Kiamo Ko74.99 GBP / 79.99 USD / 79.99 EUR860September 1, 2025
75690 Glinda i Elphaba odwiedzają Munchkinland59.99 GBP / 69.99 USD / 69.99 EUR744September 1, 2025
75691 Podpórki do książek Glinda & Elphaba109.99 GBP / 129.99 USD / 119.99 EUR1,327September 1, 2025

Dziękuję za wsparcie tej pracy Brick Fanatics możesz to zrobić, kupując zestawy LEGO za pośrednictwem naszych linków partnerskich!

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zachowuj się kulturalnie. Nie wysyłaj spamu ani wulgaryzmów.